0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0грн. 

Ектосан-пудра 60 г

38грн.

Склад

 

1 г препарату містить:

 

альфациперметрин — 5 мг

 

гераніол, спирт етиловий 96%, сірка, тальк

 

 

Опис

 

Порошок світло-сірого кольору, дрібнодисперсний, зі слабким специфічним запахом.

 

 

Фармакологічні властивості

 

Контактний комбінований інсектоакарицид, уражає периферичну нервову систему комах і кліщів у всіх фазах їхнього розвитку.

 

Ефективний проти ектопаразитів:

 

  • безкрилі комахи: блохи Ctenocephalides spp., Pulex irritans у преімагінальній та імагінальній фазі розвитку, воші Linognathus setosus, волосоїди Trichоdestes canis, Felicola subrostratus;

  • кровосисні двокрилі комахи: гедзі родини Tabanidae, мошки родини Simulidae, мокреці родини Ceratopogonidae, комарі родини Culicidaeи, москіти родини Psychodidae, мухи родини Muscidae, кінські кровососки Hippobosca equine;

  • паразитиформні кліщі Ixodes spp., Dermacentor spp., Rhipicephalus spp.


  •  
 

Належить до ІІІ класу токсичності, помірно токсичний для теплокровних тварин і птахів, токсичний для риби і бджіл.

 

 

Показання

 

Лікування та профілактика собак, котів, спортивних коней і декоративної птиці при ураженні блохами, вошами, волосоїдами, паразитиформними кліщами.

 

Захист тварин у теплу пору року від нападу двокрилих кровосисних комах.

 

 

Протипоказання

 

Не обробляти хворих і виснажених тварин, молодих тварин та птицю віком до 10 тижнів, самок під час вагітності й лактації.

 

 

Спосіб застосування та дози

 

Для лікування проводять індивідуальне опудрювання собак і котів із розрахунку 20-50 г на тварину. Препарат наносять тонким шаром за допомогою щітки на спину від голови до хвоста, на підгруддя і внутрішні ділянки кінцівок біля тулуба і легко втирають у шкіру проти шерсті. Через 7-14 діб обробку повторюють.

 

Для профілактики дозу препарату зменшують у 1,5-2 рази. Для стійкого репелентного ефекту обробку проводять кожні 3-4 доби протягом всього періоду загрози появи ектопаразитозів або нападу двокрилих кровосисних.

 

При індивідуальній обробці декоративної птиці препарат наносять навколо місць випадіння пір’я, біля клоаки й під крила у дозі 5-7 г на 1 птицю.

 

 

Застереження

 

Персонал, що контактує з препаратом, повинен дотримуватися правил гігієни та безпеки, прийнятих при роботі з ветеринарними препаратами.

 

Обробку тварин проводять в добре провітрюваних приміщеннях. При роботі з препаратом необхідно використовувати захисний одяг (халат, шапочка, ґумові рукавички, ґумове взуття, герметичні захисні окуляри, респіратор тощо).

 

Не допускати контакту препарату зі шкірою рук. Після закінчення робіт ретельно вимити руки та обличчя з милом. При потраплянні інсектициду на шкіру зняти його ватним тампоном і ретельно промити уражену ділянку водою з милом. При потраплянні в очі негайно промити їх великою кількістю проточної води.

 

 

Умови зберігання

 

У сухому, темному, добре провітрюваному, недоступному для дітей місці за температури від +2 до +25 °С.

 

 

Термін придатності

 

2 роки.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Ви дивилися
Показати ще