0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0грн. 

9117 СУПЕРІУМ Спіносад таблетка для котів та собак від 2,5 до 5 кг

176грн.150грн.
  • В наявності
  • Виробник:  SUPERIUM
  • Модель:  7.06.628
Засоби від бліх і кліщів для собак: Країна-виробник товару - Україна / Призначення - Для лікування і профілактики / Тип засобу - Таблетки /
Акція закінчиться через:
176грн.
150грн.

SUPERIUM Spinosad (СУПЕРІУМ Спіносад) - це перша таблетка натурального походження від бліх для котів та собак.

SUPERIUM Spinosad розроблений спеціально для захисту вихованців протягом усього року. Мало хто замислюється над тим фактом, що майже 95% усіх ектопаразитів (у переважній більшості бліх) знаходяться на вулиці. У під'їзди багатоповерхівок вони потрапляють із підвалу. А у житлове приміщення їх найчастіше приносять люди за допомогою взуття та одягу. Тут паразити і знаходять свою жертву — чотирилапого вихованця, який навіть не виходив на прогулянку.

Ектопаразити небезпечні для тварин та людей тим, що переносять різні хвороби. Щоб запобігти подальшому їх поширенню, необхідно забезпечити для вихованця постійний захист на цілий рік. Пігулки SUPERIUM Spinosad допоможуть власникам домашніх тварин успішно впоратися із цією проблемою!

Діюча речовина (Спіносад) завдяки своєму натуральному походженню не має побічних ефектів (при правильному дозуванні), що дозволяє використовувати таблетку для захисту найменших вихованців – котів та цуценят.

Спиносад є 100% натуральним (добувається з бактерій Saccharopolyspora spinosa), на відміну від хімічно синтезованих препаратів.
SUPERIUM Spinosad не викликає звикання та адаптації до діючої речовини у паразитів.
Таблетка діє на бліх та їх личинок, власоїдів, а також понад 20 різновидів інших ектопаразитів.

SUPERIUM Spinosad приймається разом із їжею та починає діяти вже через 30 хвилин. Завдяки сорбентам у складі таблетки, препарат швидко виводить токсини паразитів з організму та вирішує головні проблеми – прибирає свербіж, а також лікує рани від укусів та дерматиту.

Діюча речовина швидко виводиться з організму тварини і затримується в сальних залозах протягом 30 діб, де діє на бліх та інших ектопаразитів, що знаходяться зовні вихованця.

Переваги:

  • Безпечний препарат природного походження
  • Перша в Україні таблетка від бліх для котів та собак
  • Починає знищувати бліх через 30 хвилин


Засоби від бліх і кліщів для собак
Країна-виробник товару Україна
Призначення Для лікування і профілактики
Тип засобу Таблетки
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Ви дивилися